Atgādinām, ka 26.aprīlī, pulkst. 11:00 Kongresu namā notiks Džodžo Meijera (Jojo Mayer) bungu spēles meistarklase!

Džodžo Meijers ir pazīstams ar savu kreatīvo un izdomas pilno bungu spēles manieri, kas ierindo viņu labāko pasaules solo bundzinieku vidū. Viņa spēles tehnika tiek uzskatīta par vienu no progresīvākajām pasaulē.

Džodžo Meijera meistarklases drum clinic pasaulē guvušas plašu atzinību, pateicoties mūziķa kreatīvajai un atraktīvajai muzicēšanas un komunikācijas manierei. Meistarklases pulcē vairākus simtus interesentu un jaunus mūziķus visā pasaulē.

Meistarklasē būs iespējams iepazīties ar Džodžo Meijera bungu spēles tehniku, uzzināt vairāk par īpašiem paņēmieniem un dažādu stilu /jungle, drum’n’bass/ apvienošanu vienotā muzikālā ritmā.

Džodžo Meijers atzīst, ka meistarklases laikā centīsies rast iespēju veidot veiksmīgu sadarbību ar klātesošajiem. Bundzinieks vēlas, lai apmeklētāji ielūkojas viņa pieejā mūzikai un bungu spēlei. Viņš arī aicina nekautrēties un uzdot jautajumus, ļaujot veidot brīvu komunikāciju. Tie ir priekšnoteikumi atmosfērai, kas nepieciešama bagātīgas mācīšanās pieredzes radīšanai!

Norises laiks un vieta: 26.aprīlis, plkst. 11:00-13:00, Rīgas Kongresu Namā, Kr.Valdemāra 5, Rīgā

Pieteikšanās: līdz 19.aprīlim, rakstot uz info@rigasritmi.lv

Ieskats Džodžo Meijera meistarklašu bungu spēlē:

www.youtube.com/watch?v=pbMO_S4LiAY

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*