Džeza mūziķis, saksofonists, producents un pedagogs Deniss Paškevičs otrdien (03.07.) devies uz Igauniju, lai tur sniegtu koncertus kopā ar Aivar Vassiljev Trio (EST), Bob Ferrel (ASV) un Vinnie Cutro (ASV) programmā „ Aivar Vassiljev Trio feat. New York Horns”.

„Ar Aivaru mēs līdz šim esam sadarbojušies daudzos mūzikas projektos vairāku gadu garumā. Spēlējot „Aivar Vassiljev Trio feat. New York Horns” projektā ir gods dalīt skatuvi ar tāda mēroga jazz mūzikas leģendām kā Bob Ferrel un Vinnie Cutro, kuru vārdi ierakstīti pasaules mūzikas vēsturē, kā arī satikt manus kolēģus no Igaunijas mūzikas vides.”, par gaidāmo tūri saka Deniss Paškevičs.

Pēc vairāku koncertu sērijas mūziķi sāks darbu ierakstu studijā, lai jau nākamā gada sākumā varētu izdot albumu ar nosaukumu „More For More”.

Projekta „Aivar Vassiljev Trio feat. New York Horns” mūziķu sastāvs:

Mart Soo – ģitāra (EST)
Taivo Sillar – bass (EST)
Aivar Vassiljev – bungas (EST)
Vinnie Cutro – trompete (ASV)
Bob Ferrel – trombons (ASV)
Deniss Paškevičs – saksofons (LV)

Deniss Paškevičs ir pazīstams saksofonists un flautists, producents un skolotājs mūsdienu improvizācijas un jazz muzikā. Savos muzikas pamatos ir izglītots gan akadēmiskās muzikas, gan musdienu ritmiskās muzikas virzienos . Daudz iedvesmojies un smēlies idejas tieši leģendārā saksofonista un komponsta Džona Koltreina (John Coltrane) daiļradē. 2009. gadā franču mūzikas instrumentu izgatavotajs “Marca Reeds” izvēlējās Denisu par oficialo firmas vēstnesi. Studējis Latvijā un Igaunijā, kā arī piedalījies dažādās meistarklasēs Eiropā kopā ar “Hall of Fame” mūziķiem.  Deniss ir piedalījies vairak nekā 20 albumu ierakstīšanā.

Aivar Vassiljev Trio feat. New Your Horns Igaunijas koncerttūre notiek sadarbībā ar ASV vēstniecību Igaunijā un Denisa Paškeviča projektu atbalstītājiem – „Lux Express Group” pārstāvniecību Latvijā.

Informācija par citām Denisa Paškeviča aktivitātēm meklējama mūziķa mājas lapā – denisspashkevich.com

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*