Šī gada maijs un jūnijs jazz-funk apvienībai Very Cool People solas būt notikumiem un jaunumiem pilns. Grupa tikko beigusi mūzikas ierakstu sesiju savam jaunajam albūmam, kuru plānots izdot 2012. gada rudenī, taču puiši jau ķeras klāt nākošjiem darbiem.

„Esam apmierināti ar ierakstu sesiju, bet tagad priekšā vēl ierakstu miksēšana, māsterings, izdošnas papīru kārtošana, tāpēc ķeramies klāt jau jauniem projektiem.“

¨Maijs un Jūnijs būs ļoti interesants mums pašiem un cerams arī koncertu apmeklētājiem, pirmkārt jau darbs pie kopīgas koncertu programmas ar Kristopu (Christoph Titz), tad pa vidu vēl vairāki nozīmīgi koncerti mums pašiem. Ies pa trako, bet mums šāda spriedzīte patīk, jo tā neļauj ieslīgt rutīnā¨ tā par vasaras sākuma plāniem VERY COOL PEOPLE.

Maija vidū, jau nākošo pirmdien 14. maijā puiši atbalstīs ¨Vefiņu“ finālspēlē pret BK Ventspils.

Maija beigās un jūnija sākumā (31. maijā un 2. jūnijā) VCP uztāsies kopā ar lielisku trompetistu no Vācijas, Chrisoph Titz (Krisops Titzs) Siguldas Jazz ietvaros. Būs divi koncerti „Siguldas Jazz preparty Omas Briljanta istabā“ un pašā festivālā uz brīvdabas skatuves ar lielisku skaņu. 2011. gada nogalē Very Cool People un Christoph Titz uzsāka darbu pie jauna sadarbības projekta, kurā tiks savienota grupas un trompetista mūzika radot unikālu koncerta programmu, kas būs šobrīd dzirama tikai Latvijas mūzikas mīļotājiem.

Jūnija vidū, 7. jūnijā, grupa uzstāsies sava iemīļotā kluba „Shot Cafe“ dzimšanas dienas ballītē, kā vienmēr šajā klubā būs enerģijas pārpilns koncerts, kura laikā VCP centīsies uzlādēt visus apmeklētājus ar labām emocijām un traku ballītes omu.

Tad nedēļu vēlāk, 13. jūnijā, VCP dosies uz Jūrmalu, kur tie uztāsies Havana Launge klubā jūras krastā.

Jūnija bigās, 29. jūnijā, puiši dosis uz Tallinu(Igaunija), lai uzstātos pilsētas sirdī (Tallinas vecpilsētas centrālajā laukumā) džeza festivāla Jazzon 2012 ietvaros.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

14. maijs 18:30,VERY COOL PEOPLE @ Arena Riga pirms fināla spēles starp VEF Riga vs BK Ventspils,Riga, Latvia.

31. maijs 22:00,VERY COOL PEOPLE including Christoph Titz @ Omas Briljanta Istaba, Riga, Latvia.

2. jūnijs 20:00,VERY COOL PEOPLE including Christoph Titz @ Siguldas Jazz, Sigulda, Latvia.

7. jūnijs 21:00,VERY COOL PEOPLE @ Shot dzimšanas dienas ballīte, Riga, Latvia.

13. jūnijs 20:00,VERY COOL PEOPLE @ Havana Club Lounge, Jurmala, Latvia.

29. jūnijs 2012 22:00,VERY COOL PEOPLE @ Jazzon Festival, Tallinn, Estonia.

Vairāk info: www.verycoolpeople.org

Foto by Edgars Staune un Srgejs Budanovs

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*