Kārlis Vanags City Jazz Big Band2011. gadā ritmiskās mūzikas biedrības „City Jazz Riga” izveidotais džeza orķestris „City Jazz Junior Band” aicina jaunus dalībniekus pieteikties atlasei vecuma grupā no 9 līdz 16 gadiem. Aicināti visi, kuri spēlē flautu, saksofonu, trompeti, mežragu, trombonu, tubu, oboju, ģitāru, klavieres, bungas, basģitāru vai kontrabasu, kā arī citus mūzikas instrumentus.

Atlase notiks 14. aprīlī džeza klubā „Hamlets” (Rīgā, Jāņa sētā 5, 2. Stāvā), bet pirms tam, līdz 12. aprīlim, ir jānosūta elektronisks pieteikums, kas pieejams interneta vietnē http://cjbb.lv/cjjb/.

Atlasē būs jānospēlē viens skaņdarbs pēc dalībnieka izvēles, tā žanram nav nozīmes – galvenais – instrumenta spēles prasmju parādīšana.

Šis džeza orķestris ir ne tikai kolektīvās muzicēšanas prasmju apgūšana, bet arī apmācības sistēma, kuras ietvaros ir lieliska izdevība apgūt džeza mūzikas pamatus profesionālu un praktizējošu mūziķu Renāra Lāča un Kārļa Vanaga vadībā.

2010. gada 1. martā dibinātās biedrības “Ritmiskās mūzikas biedrība City Jazz Riga” pamatuzdevums ir veicināt Latvijas ritmiskās mūzikas attīstību Latvijā un ārvalstīs, sekmēt Latvijas ritmiskās mūzikas mūziķu radošo darbību, veicināt un atbalstīt Biedrības biedru tālākizglītību, kā arī veicināt Latvijas un ārvalstu mūziķu savstarpējo komunikāciju un pieredzes apmaiņu. Biedrībā ietilpst profesionāļu bigbends Kārļa Vanaga City Jazz Big Band, Jauniešu bigbends/apmācības sistēma – City Jazz Youth Band, Bērnu džeza orķestris/apmācības sistēma – City Jazz Junior Band un džeza kvintets Silvesteri Orkesteri.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*