16. jūnijā trio Retro Limited uzstāsies laikraksta Diena organizētā pasākumā – Dienas Ābeļdārzs

Dienas ĀbeļdārzsOsvalds Zebris, rakstnieks un mūsu kolēģis, ābeļdārzu redz šādi:

„Lai arī Dienas iecerei – piecus siltus vakarus šovasar pavadīt savu lasītāju un draugu sabiedrībā – nav tiešas saiknes ar pēdējo gadu laikā Latvijā popularitāti atguvušo Aleksandra Volodina lugu “Pieci vakari”, šī ideja tomēr nemaz nav tālu no minētās lugas vēstījuma “par cilvēkiem, kuri spēj mainīt savu dzīvi, jo spēj mīlēt (www.jrt.lv)”. Arī Diena savos “piecos vakaros” šovasar stāstīs stāstu par uzdrīkstēšanos mīlēt. Mīlēt mūzikā, mīlēt kino, teātrī un mīlēt literatūrā. Tās būs tikšanās jaukas mūzikas, vīna un saistošu pārdomu atmosfērā, kur katrs vakars tiks veltīts kādai noteiktai tēmai, padarot izziņu par patīkamu laika pavadīšanu. Iespējams, pat par mīlamu nodarbi.”

Dienas ābeļdārzs ir lieliska vieta – zaļa sala pilsētas vidū, kur turpmāk divreiz mēnesī rīkosim izklaidējošus brīvdabas burziņus sev, draugiem, saviem uzticīgajiem lasītājiem un ikvienam interesentam. Šovasar kopā – piecus.

Katra pasākuma programma būs unikāla, tiks ietverti dažādi izklaidējoši un izzinoši notikumu. Būs lietas, kas atkārosies ik reizi. Piemēram, mūsu jaunie draugi – dārzaugu veikaliņš Idille piedāvās nobaudīt Itālijas vīnus, par gardām uzkodām rūpēsies mūsu kaimiņš – Ladig’s Cafe.
Būs arī lauku labumus tirdziņš.

Ja labpatiks, varēs arī vienkārši apsēsties un atpūšoties palasīt dienas laikrakstu, baudīt brīvo gaisotni un mūziku…

VAIRĀK par www.diena.lv/abeldarzs

17. jūnijā trio Retro Limited uzstāsies LMA Studentu kluba sezonas noslēguma pasākumā

Piektdien, 17. jūnijā no plkst. 21:00 LMA Studentu klubs, Raiņa bulvārī 23 noslēgs sezonu kopā ar grupu „Retro Limited”.

Retro LimitedNoslēdzot kluba darbības 22. sezonu, pasākumā uzstāsies grupa „Retro Limited”. Projektā apvienojušies trīs pieredzējuši mūziķi:
Staņislavs Judins – kontrabasists, komponists un pasniedzējs, darbojies dažādos mūzikas projektos, piemēram, grupā h2o, Denisa Paškevičaa (DP) džeza trio un citos;
Māris Plūme – ģitārists un plaša profila speciālists, jazzmusic.lv idejas autors un realizētājs, grupas „Plūme” līderis un dziesmu autors;
Aleksejs Bahirs – vijolnieks un komponists, Sinfonietta Rīga mūziķis, sadarbojies ar grupu „Mona de bo”, kā arī spēlējis Ģertrūdes ielas teātra izrādē „Cilvēks uz trepēm”.
Grupa „Retro Limited” populārus un labi zināmas 80.to un 90.to gadu kompozīcijas pielāgo trio sastāvam un instrumentiem, kā arī izpilda tās 40.to gadu džeza stilā.

Ieeja klubā no plkst. 21:00
Ieejas maksa: 1,50 Ls, biļešu iepriekšpārdošana www.bezrindas.lv


www.retro-limited.com

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*