Aivars HermanisMūzikas bārā “Sunny Melody” 13.maijā plkst. 21:00

Vjačeslavu Mitrohinu dēvē par ģitārspēles aristokrātu, kurš kopā ar ne mazāk leģendāro ģitāristu un komponistu Aivaru Hermani prieku un pozitīvās emocijas caur mūziku dāvā katram klausītājam. Dueta ģitāras skaņas spēj radīt nepārspējamu atmosfēru un lieliskas sajūtas.

Ģitārists Vjačeslavs Mitrohins kļuva populārs pēc piedalīšanās festivālā “Liepājas dzintars” 1972. gadā. Tolaik viņu ievēroja Raimonds Pauls un uzaicināja spēlēt Filharmonijas estrādes ansamblī “Modo”. Vjačeslavs Mitrohins Latvijā tiek uzskatīts par ģitārspēles leģendu. No 1995. gada muzicē ar grupu “Mitrohins Master Band”.

Aivars Hermanis kā profesionāls mūziķis-ģitārists spēlējis grupās: “Suvenīrs”, “Tip-Top”, “Modo”, “Opus”, “Remix”, Raimonda Paula ansamblī, Latvijas Valsts Televīzijas un Radio orķestrī u.c.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Šobrīd A.Hermanis saka šādi: „Ģitāras spēlēšana man vairs nav profesionāla nodarbe, tā ir mans vaļasprieks (un par to man vēl maksā arī naudu!). Man ir laimējies muzicēt kopā ar gandrīz visiem Latvijas labākajiem mūziķiem.”

Šie vārdi visprecīzāk raksturo atmosfēru un sajūtas abu mūziķu koncertos – viņi muzicē „viegli un ar patiesu prieku”, un šo prieku dāvā arī saviem klausītājiem.

Ieeja – Ls 5

Koncerta sākums 21:00, ieeja no 20:00

Vietu skaits ierobežots, tādēļ aicinām rezervēt savlaicīgi zvanot pa tālr.: +371 28651561 vai mājas lapā www.sunnymelody.lv

Adrese: Brīvības gatve 199c, viesnīcas „Days Hotel Riga VEF” 6.stāvs.

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*