Take 6

Jau pavisam drīz 30. novembrī plkst. 19.00 Kongresa namā uzstāsies visu laiku izcilākā vokālā grupa Take 6.

Take 6 ir Amerikāņu a cappella stilā muzicējoša sešu vīru apvienība. Grupas vēsture aizsākās 1980-tajā gadā Oukvudas koledžā Hantsvilā, Alabamas štatā. Mūzikas kritiķi Take 6 dēvē par a cappella jaunā viļņa aizsācējiem un ritmblūza vokālo grupu tradīciju atjaunotājiem. Viņu briljanttīrais vokālais skanējums jau kopš grupas pirmā albūma guva nedalītu pasaules mūzikas zvaigžņu atzinību.

Lai arī ārpus sporta vārds „labākais” ir diskutabls jēdziens, tomēr Take 6 ar iegūtām 10 Grammy balvām, 10 Dove balvām, 18 Grammy nominācijām un Soul Train balvu,  vairākām NAACP Image nominācijām un septiņus gadus žurnāla Downbeat lasītāju un mūzikas kritiķu aptaujās esot pirmajā vietā, neatstāj nekādas šaubas – Take 6 ir labākie!

2010. gada nogalē  nāca klajā ilgi gaidītais Take 6  albūms „The Most Wonderful Time of The Year”. Albūms ieturēts tīrā a capella stilā – nekādu pavadījumu, bet tieši šādā veidā līdz klausītājiem vislabāk nonāk perfektā un izsmalcinātā melodiju harmonizācija patiesā Take 6 stilā.

Lielu klausītāju un kritiķu atzinību ir izpelnījies iepriekšējais Take 6 albūms The Standard. Albūma ierakstā dalību ņēma arī tādas R&B zvaigznes, kā Aaron Neville un Brian McKnight, kā arī džeza veterāni George Benson, Al Jarreau un Jon Hendricks.

Festivāla „RĪGAS RITMI” 10 gadu jubilejas koncertā  būs dzirdami skaņdarbi no Take 6 pēdējo albūmu ierakstiem, kas izpelnījušies sevišķu kritiķu un klausītāju ievērību.

Biļetes vēl iespējams iegādāties visās Biļešu serviss kasēs un internetā.

Vairāk informācijas: www.rigasritmi.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*