Elīna ViļumaLabiedarbi.lv 6.projektu konkursā par atbalstu studijām Grācā cīnās jaunā džez adziedātāja Elīna Viļuma no Kuldīgas. Elīna ir mācījusies E. Vīgnera Kuldīgas bērnu mūzikas skolā, Rīgas Doma kora skolas kora klasē un absolvējusi Rīgas Doma kora skolu džeza vokālās nodaļas specialitātē. Šopavasar Elīna izturēja 30 cilvēku konkurenci un pēc 3 iestājeksāmenu atlases kārtām ir viena no 3 džeza vokālistēm, kas tika uzņemtas Grācas Mūzikas un Lietišķās mākslas univeritātē Austrijā.

Projekta pieteikumā Elīna rakstīja: „Džeza mūzika ir kā dzīvs organisms, kas aug un nepārtraukti mainās. Šis process var notikt tikai informācijas, pieredzes un iespaidu apmaiņas rezultātā. Latvija ir maza valsts ar īslaicīgu pieredzi džeza mūzikā, tādēļ ir vajadzīgi cilvēki, kas dodas uz citām zemēm smelties informāciju un tādā veidā palīdz Latvijas džeza organismam augt un pilnveidoties. Un kurš gan cits to var izdarīt labāk, kā Latvijas jaunie džeza mūziķi, studējot ārzemēs un pēc studijām savu mūziku vedot atpakaļ uz Latviju jau pavisam citā kvalitātē.”

Projekta „Džeza mūzikas studijas Grācas mūzikas un Lietišķās mākslas universitātē” īstenošanai ir nepieciešams 1893 latu liels finansējums. Palīdzēt to iegūt var ikviens Kuldīgas vai kaimiņu novada iedzīvotājs vai mūzikaa atbalstītājs, bezmaksas balsojot portālos Labiedarbi.lv (http://goo.gl/GVWGT) un draugiem.lv (http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=112). Pašlaik projekts ar 915 balsu lielu atbalstu atrodas 6. vietā. Balsot par šo projektu iespējams visa novembra laikā. Balsošana abos portālos ir sinhronizēta – neatkarīgi no tā, kurā portālā apmeklētājs nobalso par projektu, saņemto balsu skaits automātiski skaitās kopā un ir identisks abos portālos.

Novembra projektu konkursa kopējais finansējuma fonds ir 9380 lati. Tas, cik daudz projektu iegūs finansiālu atbalstu, ir atkarīgs no tā, cik liels finansējums nepieciešams, lai realizētu projektus ar augstāko balsu skaitu.

Par Labiedarbi.lv

Labiedarbi.lv ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts – labdarības projekts ar mērķi finansiāli un mantiski atbalstīt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas. Labiedarbi.lv ir interaktīvs ikmēneša projektu konkurss, kurā piedalīties vai līdzdarboties var ikviens interneta lietotājs. Tā ideja ir nodrošināt iespēju talantīgiem, apdāvinātiem, ideju bagātiem, apņēmīgiem un uz izaugsmi orientētiem Latvijas iedzīvotājiem viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu viņu individuālo mērķu sasniegšanā. Viens projektu pieteikums var pretendēt uz līdz pat 2000 Ls lielu finansiālu atbalstu. Kopējais konkursa ikmēneša finansējuma fonds ir mainīgs, to veido īstermiņa aizdevumu tirgus līdera SMScredit.lv ikmēneša ziedojums 0.50Ls apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī.

Sīkāka informācija par projektu Labiedarbi.lv:

www.labiedarbi.lv vai www.draugiem.lv/special/labiedarbi/

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*