Jazz nights in Baltic Beach Hotel with Deniss Pashkevich and Yolanta Gulbe

„Baltic Beach Hotel”, lielākā SPA viesnīca Baltijas valstīs un vienīgā pieczvaigžņu viesnīca Jūrmalā, sadarbībā ar vienu no vadošajiem džeza mūziķiem Latvijā, saksofonistu Denisu Paškēvicu, uzsāk džeza vakaru sēriju.

Džeza vakaru mērķis ir piedāvāt kvalitatīvu atpūtu Jūrmalas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem.

Katra mēneša otrajā ceturtdienā visi tiks laipni aicināti izbaudīt slavenu Latvijas un ārvalstu džeza mākslinieku priekšnesumus.

Pirmais „Baltic Beach Hotel” džeza vakars notiks 2010. gada 8. aprīlī no 19:30 viesnīcas „Kaljana bārā”. Jūs priecēs – šarmantā dziedātāja Jolanta Gulbe un talantīgais saksofonists Deniss Paškēvics.

Sākoties siltākajai gada sezonai, džeza vakari tiks rīkoti viesnīcas restorānā „Caviar Club” ar vasaras terasi un skatu uz jūru.

Ieejas maksa – LVL 5,00. Viesiem, kuri nakšņo viesnīcā  – ieeja bez maksas.

Tiem, kuri pēc koncerta izvēlēsies palikt viesnīcā – īpašas cenas nakšņošanai. Nakšņošanas piedāvājumā ietilpst: bagātīga brokastu bufete, baseins ar siltu jūras ūdeni, saunas un trenažieru zāles apmeklējums, kā arī apsargājama autostāvvieta

Vairāk informācijas uzzini   www.balticbeach.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*