Tīna Indersone

Vokāls, Vijole, Klavieres, citi taustiņinstrumenti

Dziedu jau kopš 2.gadu vecuma.Bērnībā uzskatīju,ka vienmēr un visur dzīvē pa pēdām man sekos mūzika,un tā tas arī bija un ir.Jau 12 gadus spēlēju vijoli JVM.Šis mūzikas instruments mani pasniedz no citas raksturīgās puses,jūtos uzreiz individuāla-tikai es un instruments un spēlēju kā jūtu. . . Bet tomēr pienākot zināmam vecumam,esmu izpratusi mūzikas nozīmi,bet protams vēl joprojām to mācos.Vairākus gadus man bija iestājusiesmūzikas krīze dzīvē,ko man vieksmīgi palīdzēja pārvarēt grupas biedri-ar kopīgu atblastu un trenniņiem.!

Grupā-mēs vienmēr,jau no paša sākuma sapratām,ka vēlamies džezu-īstu,kaislīgu un no sirds izspeļētu džezu.Bet tad mana saistība ar grupu paira un pievērsos sevis attīstībai tieši džeza vokālajā ziņā.

Es nebaidos no smaga darba-tas mani tieši vilina,es nebaidos,ka zālē kādreiz 1000 cilvēku vietā,sēdētu tikai 10-mani tas stiprinātu un liktu izdomāt individuālāku pieeju visam.Katrā ziņā,esmu mācijusies no daudzām kļūdām,kuras pati savas vainas pēc esmu pieļāvusi,bet tas man ir licis paraudzīties tikai no labās puses-DŽEZS ir ceļš pa kuru gribu ne tikai skriet vai braukt,lai tik ātrāk nonāktu gala punktā,bet iet,lēni iesmaržojot katru detaļu apkārt.. .Tā es uztveru džezu un visu kas ap to saistīts!.

Manas autoritātes ir daudzveidīgas personības ne tikai uz skatuves,bet arī dzīvē.Tādi ir:Intars Busulis-tā visatļautība,tā spēlēšanās ar balsi,tā nekaunīgā paŗliecība,vienmēr ir radījusi ticību sev,ka kādreiz ko tādu arī sasniegšu!Jane Monheita-absolūti šarmanta džezmene,ar savu ekstravaganto balss tembru un izcilo improvizācijas spēju man sniedz iespēju mācīties,mācīties un vēlreiz mācīties,Ella Fidžeralda-leģenda un es domāju,ka tur viars nav nekas jāskaidro vai jāapraksta,Reijs Čārlzs-ak vai. . .visu sapņu piepildījums,bauda cik vien leila iespējama tādu mūziku klausīties. . .Un tā es varētu turpināt un turpināt. . . .

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*