Jānis Grantiņš

Bungu komplekts

rrr, let’s jazz

Savos 16 gados likteņa pirksta vadīts, nonācu situācijā, kura tīri spontāni izvērtās iekārē apgūt vilinošāko un izaicinošāko no instrumentiem. Par cik pusaudžu maksimālisma, un visu pārējo tā vecuma rakstura iezīmju dzīts, nolēmu šo virsotni iekarot pats saviem spēkiem. Tieši tapēc gan par laimi, un tajā pašā laikā nelaimi, esmu bez jebkādas muzikālas izglītības. Šim trūkumam varu pateikties ar sevis paša izloloto pieeju, un mūzikas kā tādas uztveri.

Ar vārdiedm jazz, rock, metall, reggae un tml. nu jau sen vairs neapzīmēju mūzikas stilus. Cenšos tajos ietērp sajūtas ko nes attiecīgais skanējums, un dinamiskās īpašības. Apmēram deviņu gadu laikā esmu pavieosjies vairākos no šiem vibrāciju laukiem, un vairāk kā gada aktīvas saspēles pauzē, esmu meklējis sajūtas, kas liek man justies viskomfortablāk. Tā nu beidzot nezaudējot savu pagātnes bagāžu varu bezbailīgi apgalvot, ka, esmu atradis savu sajūtu, kura man liek pie intrumenta justies visradošāk, un tā viennozīmīgi ir “jazz”. Protams, ne, klasiskā šī vārda izpratnē!

Šobrīd esmu brīvi pieejams projektiem, kuru mērķis ir inovācijas un jaunu apvāršņu meklējumi, tajā pašā laikā nezaudējot šo neatkārtojamo sajūtu, kuru es dēvēju par jazz!!!

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*