Saksofons, Flauta , Basklarnete

Deniss Pashkevich www.denisspashkevich.com

Deniss Paškevičs vies no šodienas  jazz muzikas  pazistamākajiem pārstāvjiem  Baltijā. Pazīstams Eiropā kā izpildītājs ,autors,pasniedzējs un muzikas producents . Pēdējo 2 gadu garumā koncertējis vairāk kā 18 valstīs.
Viņa vārds ir sastopam vadošo Eiropas jazzklubu un festivālu dalībnieku sarakstos.
Pašreiz Deniss paralēli muzicēšanai aktīvi piedalās pedagoģiskajā darbā .Ārpus koncertdarbības strādā savā  privātajā džeza skolā (Peforming ArtSchool)
Deniss aktīvi darbojas pedagoģijas jomā daloties ar savām zināšanām jazz muzikā .
Lekcijas un meistarklases notiek ne tikai Performing Art School , bet arī dažādās Latvijas pilsētās (Saulkrastu  jazz, madonas ģitāristu sesijā, Venspilī uc )
Pašreiz Deniss ir pabeidzis darbu pie sava trio jaunā CD DPTRIO/THE BOOK OF REVELATION un strādā jau pie nākamā projekta ar Jolantu Gulbi un Riga groove electro albooma.
Kā arī viņš aktīvi koncertē ārvalstīs un Baltijā ar savu DPTRIO ,DP4TET un Jolantas Gulbes projektu Baltic Nova Colective .
Deniss , vienīgais   mākslinieks Baltijas valstīs , kurš ir leģendārās saxofonu mēlīšu ražotnes MACRA REEDS -FREANCE  oficiālais artists.

Jaunākie iznākušie CD :

DPTRIO/THE BOOK OF REVELATION

JOLATA GULBE & BALTIC NOVA COLLECTIVE  / CHOVE CHUVA

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*