Šogad Kipras otrajā lielākajā pilsētā Limasolā jau otro reizi norisināsies džeza festivāls, kura aktivitātes notiks septiņu dienu laikā, no 14. līdz 20.novembrim. Pirmajā festivāla gadā Limassol Jazz Festival piesaistīja starptautiskos un vietējos māksliniekus, lai sadarbotos un veidotu vienotu iedvesmojošu stāstu, kas sastāvēja no starptautiskās muzikālās sadarbības.

Otrajā festivāla gadā pasākumi tiek plānoti piecās vietās, sākot ar koncertzāli Rialto Theatre, beidzot ar muzikālajiem klubiem un pat pilsētas nostūriem. Pasākumi notiks gan koncertu formātā, gan atvērto meistarklašu un semināru, gan arī citu mākslas formu veidā ar vairāk nekā 30 vietējo un ārzemju mākslinieku piesaistīšanu.

Festivālā piedalīsies tādi mākslinieki un grupas kā Nelson Faria, Anna Elis de Jong, David Lynch, Amos Hoffmann, Tie Pereira, Andreas Stefanou, Marios Takoushis, Ilan Salem, Gilad Abro, Aviv Cohen, Andreas Rodosthenous, Gabriel Karapatakis, Giogos Koulas, Stelios Xydias un citi. Festivālā piedalās arī divi Latvijas mākslinieki – pianists Leonids Ņesterovs, un vokāliste Evilena Protektore, daudzu festivālu un projektu dalībniece, kā arī Jazz&Funk grupas „Pieneņu Vīns” soliste. 15. un 19. novembrī Evilena un Leonids kopā ar pašmāju mūziķiem saksofonistu Giorgos Krasidis un bundzinieku Andreas Stefanou spēlēs maigu akustisku mūziku, bet 20.jā novembrī kopā ar vairākiem prasmīgiem māksliniekiem uzspēlēs fusion funk, kā arī Evilenas autorkompozīcijas greznajā The Plaza Café.

Biļetes uz festivālu ir nopērkamas pasākumu vietās vai iepriekš rezervējamas online un to maksa variē no €10 līdz €20, daži pasākumi ir apmeklējami bezmaksas.

 

Biļešu rezervēšana online un vairāk informācijas par festivālu ir te: www.limassoljazzfestival.com

Aleksandra Line

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*