Informācija presei:

I‐EVENTS.LV koncertprojektu
interneta
vietnes
prezentācija un Silvesteri Orkesteri koncerts 
 26.februārī, Restorānā – klubs Barons, Kr.Barona ielā 108.

Piektdien, 26. februārī, plkst. 21.00 bārā/restorānā Barons, Kr. Barona ielā 108, notiks koncerts BeBoppin’ with Silvesteri Orkesteri un jaunās interneta koncertprojektu vietnes www.i‐events.lv prezentācija.

Koncertā Silvesteri Orkesteri atskaņos bebop ēras dižgaru kompozīcijas, koncertā skanēs skaņdarbi no Charlie Parker, Miles Davis, Sonny Rollins, Cannonball Adderley u.c. repertuāra.

Ar šo programmu “Silvesteri Orkesteri gribētu radīt noskaņu atbilstoši 20. gs. 40. – 60. gadiem, kad nekā agrāk bija aktuāls bebop novirziens džeza mūzikā. Bebop ir džeza mūzikas novirziens, kuram raksturgi ātri tempi, instrumentālā virtuozitāte un harmoniskā intesitāte.

Džeza mūzikas neatņemama sastāvdaļa ir Jam Session, kur mūziķi saspēlējas un dalās idejām.

Par I‐EVENTS:

Jūsu labākās idejas un pozītīvu domu kopība rodas baudot un iedvesmojoties no kaut kā tāda, kas sniedz izjūtu un emociju pilnību.

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Mēs klausāmies mūziku, vērtējam māksliniekus, to koncertus un performances. Vienmēr vēlamies sasniegt un iegūt sev vēlamo pēc iespējas vienkāršāk un ērtāk.

Projekts i‐events radies pateicoties Latvijas izcilāko mākslinieku veikumam. Jūs tos mīliet un novērtējiet, jo tie ir snieguši un joprojām sniedz izcilus priekšnesumus, koncertus Latvijā un citur pasaulē. Šī projekta ietvaros Jums tiek sniegta vienreizēja iespēja būt kopā ar mākslu un mūziku tiešsaistē.

Ikviens šobrīd i‐events vietnē esošais mākslinieks, ir augstvērtīga muzikālā un profesionālā līmeņa apvienojums, kas klausītājam sniedz īpašu pievienoto vērtību un emocionālo saviļņojumu.

Par Silvesteri Orkesteri:

Silvesteri Orkesteri ir piecu profesionālu mūziķu apvienība, kas uzstājas ar mākslinieciski augstvērtīgiem oriģināldarbiem, kuros sapludināti klasiskā džeza, fusion un akadēmiskās mūzikas elementi. Grupa līdztekus tās dalībniekiem piedzīvo ārkārtīgi strauju māksliniecisko un profesionālo izaugsmi un pamatoti ir uzskatāma par vienu no progresīvākajām mūzikas apvienībām Latvijā. Pateicoties tās dalībnieku – Renāra Lāča, Kārļa Vanaga un Ritvara Garozas – aktivitātei ir

izveidota valsts akreditēta ritmiskās mūzikas akadēmiskā programma, un Silvesteru sastāvs ir vieni no spilgtākajiem jaunās paaudzes profesionālajiem Latvijas mūziķiem ar milzīgu potenciālu un jauneklīgu entuziasmu.

Pārmaiņu laiks ir īstais brīdis, lai iedvesmotos pozitīvām idejām un domām, abpusēji veiksmīgas saiknes realizācijā starp klausītāju un mākslinieku.

Jūtieties brīvi un baudiet priekšnesumus, rezervējot tos turpmāk www.i‐events.lv

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


*